
Йо-йо K2 CRYSTAL Trans Triple Fade
810 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 101-34-44
Новинка цього року - нові кольори йо-йо CRYSTAL! Зустрічайте Crystal Fade Edition.
Акція: рукавичка для гри з йо-йо, YOYOTOOL та додаткова мотузка у подарунок. Комплект з 2ма підшипниками!
Йо-йо, яке так довго чекали новачки по всьому світу, нарешті доступно для покупки!
Мета, яку ставив перед собою бренд Magicyoyo при виготовленні цього йо-йо досить проста: вони хотіли винайти просте і надійне йо-йо для новачків.
Щоб той, хто вперше взяв йо-йо в руки, з легкістю навчився виконувати всі трюки, аж до середнього рівня. І у Magicyoyo це вийшло!
Зустрічайте - Magicyoyo Crystal йо-йо! Одне з кращих йо-йо для новачків за відмінною ціною! Ще одна важлива деталь: згодом, коли навчитеся всім трюкам для новачка, ви зможете модернізувати своє йо-йо до високого рівня. Досить буде замінити вісь та поміняти підшипник на широкий (10мм) (знаходиться у комплекті з йо-йо). Тобто йо-йо буде рости разом з вами! Ви отримуєте йойо для новачків і просунутого рівня практично за одну ціну.
Меджікйойо Кристал має форму метелика та випускається в декількох кольорах.

YOYO.UA рекомендує це відмінне йо-йо для початківців. Magicyoyo Кристал дійсно зможе навчити вас основам йоінга.
Також це відмінний вибір для просунутого гравця, досить поміняти вісь та додатковий підшипник (знаходиться у комплекті з йо-йо). При модернізації йо-йо підійде для виконання складних трюків. Фактично, ви отримаєте йо-йо без віддачі.

Спеціальна заводська версія для YOYO.UA - встановлена укорочена вісь і вузький підшипник. Йо-йо з респонзом.
Також у комплекті йде додаткова вісь та підшипник для середнього рівня гри, додаткова мотузка та рукавичка для гри з йо-йо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 43 мм |
| Рівень майстерності | Новичок |
| Стиль гри | 1A 3A 5A |
| Діаметр | 55.5 мм |
| Вага | 65 г |
| Призначення | Для дорослих і дітей |
| Матеріал | Пластик (ABS/PS) |
| Тип | Йо-йо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | myy-bpur-sf |
| Геп | 4 мм |
| Ось | M4 x 8mm з вузьким підшипником/M4 x 10 mm (Upgrade) з проф. підшипником |
| Виробник | Magicyoyo |
| Респонз | Не потрібен бінд/Товжний бінд |
| Тип підшипника | Вузький підшипник для новачків (Додатковий 8 кульковий підшипник для професійної гри) |
| Гальмівна система | Yellow Silicon Pad, Slim 19mm |
| Рівень | Універсальний (усі рівні) |
- Ціна: 810 ₴


